راهنمای درگاه

راهنمای عمومی
- لطفا پیش از پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، اطمینان حاصل نمایید.
- مبلغ را عینا کپی و پیست کنید.
- حداقل یک تایید (confirm) برای انجام پرداخت نیاز است.
- برای تسریع در عملیات واریز از فی (fee) مدیوم (Medium) به بالا استفاده نمایید.
- دریافت تایید بین چند دقیقه تا چند ساعت بسته به ترافیک شبکه و فی وارد شده متغیر است.
- در صورت بسته شدن صفحه می توانید از لینکی که به ایمیلتان ارسال میشود برای ادامه عملیات پرداخت استفاده کنید.
- برای دریافت فاکتور پرداخت ، حتما از ایمیل معتبر استفاده کنید.
- در صورت عدم پرداخت ، این فاکتور بعد از ۲۰ دقیقه منقضی خواهد شد.
توجه:
لطفا پیش از پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، اطمینان حاصل نمایید ، چرا که بیت کوین بعد از انتقال به هیچ عنوان برگشت پذیر نمی باشد و ردپی هیچگونه مسئولیتی در قبال این گونه اتفاقات ندارد چرا که ردپی یک تسهیل کننده است به این معنا که حتی بدون وجود این وبسایت هم شخص میتواند از بیت کوین برای داد و ستد استفاده کند پس این وظیفه کاربر است تا با چشمان باز در حوضه خدمات و کالاهای مجازی فعالیت کند.
فاکتور ها
هر پرداخت دارای 3 شماره فاکتور می باشد که برای رهگیری پرداخت ، وجود هر کدام از آنها کافی است. 1 شماره فاکتور توسط پذیرنده ساخته میشود و تا زمان پرداخت و دریافت تایید های کافی و بازگشت به سایت پذیرنده مخفی می ماند. 1 شماره فاکتور توسط ردپی ساخته میشود که پرداخت کننده تا قبل از دریافت تایید با آن سر و کار دارد. این شماره فاکتور به ایمیل پرداخت کننده ارسال میشود اما ذخیره آن در یک جای مطمئن برای زمانی که دریافت ایمیل با مشکل روبرو شود بی ضرر خواهد بود. 1 شماره فاکتور توسط سیستم بیت کوین ساخته می شود که برای پیگیری پرداخت در سیستم بلاک چین و دریافت اطلاعات تایید (confirm) مورد استفاده قرار میگیرد.
پرداخت
بعد از انتقال از سایت پذیرنده به صفحه درگاه ، از شما خواسته میشود که ایمیل خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که برای دریافت فاکتور پرداخت حتما از ایمیل معتبر استفاده کنید. وارد کردن ایمیل به منزله قبول قوانین است. در مرحله بعد شما یک QR کد و اطلاعات پرداخت شامل "آدرس ولت ، کارمزد تراکنش ، قیمت نهایی و ..." میبینید. با اسکن QR مبلغ و آدرس ولت پرداخت به صورت اتوماتیک بر روی نرم افزار انتقال می یابد و شما میتوانید با خیال راحت پرداخت را انجام دهید اما اگر میخواهید به صورت دستی اطلاعات را انتقال دهید ، مبلغ پرداخت را دقیق وارد کنید چون سیستم برای تایید تراکنش به این عدد بسیار حساس است.
تایید تراکنش
بعد از انجام پرداخت ایمیلی حاوی اطلاعات تراکنش به شما ارسال و عملیات پرداخت وارد فاز دوم میشود. در این مرحله ماینر های بیت کوین اقدام به تایید (confirm) تراکنش شما میکنند این کار بین چند دقیقه تا چند ساعت بسته به ترافیک شبکه و فی وارد شده متغیر است.
باز گشت به سایت پذیرنده
بعد از تایید تراکنش شما توسط ماینر ها ، لینک بازگشت به سایت پذیرنده در اختیار شما قرار میگیرد و عملیات پرداخت پایان میابد.