ردپی چیست ؟

ردپی ارائه دهنده درگاه پرداخت ارزهای مجازی به ویژه بیت کوین با قابلیت تبدیل واحد آنی قیمت محصول شما از ریال به بیت کوین می باشد که جهت آسان سازی روند تجارت الکترونیک و ایجاد بسترهای مناسب و امن جهت مبادله کالا به صورت جهانی راه اندازی شده است . کاربران ردپی در هر کسب و کاری می توانند از سرویس های ردپی استفاده نموده و کسب و کار خود را به صورت جهانی راه اندازی یا توسعه دهند بدون اینکه نگرانی های مربوط به دریافت پول را داشته باشند.

فعالیت ردپی به چه صورت است ؟

ردپی زیر ساخت های لازم را جهت اتصال وب سایت شما به سرویس های ارائه شده توسط این مجموعه و شبکه بلاکچین بیت کوین را فراهم نموده است ، شما از این طریق قادر خواهید بود وب سایت خود را به دریافت درگاه پرداخت بیت کوین متصل کنید و کسب و کار خودتان را به صورت جهانی گسترش دهید . شما می توانید بعد از ثبت نام و فعال سازی حساب کاربری، نسبت به اتصال وب سایت خود با یک کلید تبادل ۲۰ کاراکتری یکتا که به عنوان شناسه حساب شماست اقدام نموده و از این کلید برای ارتباط با سرور ردپی استفاده کنید.

روند ثبت نام در وب سایت ردپی چگونه است ؟

برای ثبت‌نام درسایت ردپی و استفاده از سرویس های آن ابتدا فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایید، سپس ایمیل تائید برای شما ارسال می‌شود که با کلیک روی لینک موجود در ایمیل، آدرس ایمیل شما تائید می‌شود سپس یک کد 6 عددی جهت فعال سازی به شماره همراه شما ارسال خواهد شدبعد از وارد کردن این کد در فیلد مورد نظر و ثبت نام و فعال سازی شما میتوانید وارد وب سایت ردپی شوید .پس از ورود به سایت نسبت به تکمیل فرم احراز هویت و ارسال مدارک اقدام کنید . بعد از تکمیل و ارسال مدارک لازم کارشناسان ما مدارک شما را بررسی و در صورت تایید با شماره تلفن ثابت شما تماس خواهند گرفت که پس از این مرحله شما میتوانید نسبت به اتصال وب سایت خود به سرویس ردپی اقدام کنید.

آیا دریافت درگاه پرداخت بیت کوین هزینه دارد ؟

خیر

کارمزد تراکنش ها در ردپی چگونه محاسبه میشود ؟

مقادیر کارمزد بسته به کسب و کار و میزان کارکرد شما در هر تراکنش متفاوت بوده و بر حسب جدول زیر طبقه بندی شده است .میزان کارمزد از پذیرنده و از هر تراکنش کسر و مابقی به حساب پذیرنده منتقل خواهد گردید.

انتقال پول داخلی در ردپی از کیف پول به کیف پول رایگان
تراکنش های تا سقف 10 میلیون در ماه 2.9%
تراکنش های ما بین 10 میلیون تا 20 میلیون 1.9%
تراکنش های بالای 20 میلیون در ماه 0.9%
ما برای کسب و کار‌های بزرگ طرح‌های ویژه‌ای داریم ! تماس با ما کارمزد اختصاصی

شرایط مورد نیاز برای استفاده از خدمات درگاه پرداخت ردپی چیست ؟

رعایت قوانین عمومی کشور و قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران
دارا بودن وب سایت آماده جهت ارائه خدمات یا فروش اینترنتی
ارتباط بین زمینه فعالیت سایت و شرح فعالیت های مشخص شده

مدارک مورد نیاز برای استفاده از خدمات درگاه پرداخت واسط اینترنتی ردپی (ویژه اشخاص حقیقی) چیست ؟

تکمیل فرم آنلاین ثبت نام
تصویر کارت ملی
تصویر قبض تلفن

بیتکوین چیست ؟

بیتکوین یک شبکه مالی آنلاین است که مردم از آن برای ارسال پول از شخصی به شخص در تمام نقاط جهان استفاده می کنند. از جهات بسیاری، بیتکوین مشابه با شبکه های پرداخت سنتی همچون ویزا کارت یا پی پال است. اما با آنها و شبکه های دیگر از دو نظر متفاوت است.
اول اینکه بیتکوین در تمرکز هیچ دولتی نیست .شرکت های غیرانتفاعی شبکه های ویزا و پی پال را صاحب بوده و آن ها را با سود سرمایه گذاران مربوطه اداره می کنند.اما هیچ کسی صاحب شبکه بیتکوین نیست و آن را اداره نمی کند. ساختار بیتکوین ، با صدها رایانه ای که در اینترنت با یکدیگر فعالیت دارند تا تراکنش های بیتکوین را پردازش کنند، نظیر به نظیر و همگن است.
ساختار غیرتمرکزی بیتکوین به این معناست که بیتکوین اولین شبکه باز مالی در دنیا است. برای ایجاد خدمات مالی جدید در سیستم بانکی سنتی ایالات متحده، شما باید با یکی از بانک های موجود شریک شوید و با انواع قوانین پیچیده موافقت کنید. شبکه بیتکوین چنین محدودیت هایی ندارد. مردم برای ایجاد خدمات مالی بیتکوینی، نیازی به مجوز یا مشارکت کسی ندارند.
دومین موردی که بیتکوین را منحصر به فرد می سازد این است که بیتکوین ارز مخصوص به خودش را دارد. پی پال و ویزا تراکنش ها را با ارزهای سنتی همچون دلار آمریکا انجام می دهند. با این وجود شبکه بیتکوین تراکنش ها را با واحد پولی جدیدی به نام بیتکوین انجام می دهند.

چه کسی بیتکوین را ساخت ؟

هیچ کسی مطمئن نیست. این ارز توسط فردی که خودش را Satoshi Nakamoto معرفی می کند، ساخته شد. در حالی که این اسم ژاپنی به نظر می رسد، ولی سازنده بیتکوین هرگز جزئیات اطلاعات شخصی را فاش نساخته است. او با بقیه هواداران اولیه بیتکوین از طریق تالارهای آنلاین مشارکت کرد ولی هرگز با دیگر اعضای جامعه بیتکوین دیدار حضوری نداشت. سپس، اوایل سال 2012 ، او به تدریج روند توسعه ارز را کاهش داد. آخرین ارتباطات موثق او در سال 2011 انجام گرفت.
ما نمی دانیم satoshi nakamoto کیست اما می دانیم که اگر حتی خود را نشان بدهد، آدم میلیاردری خواهد بود. میلیون ها بیتکوین در دو سال اول ارز ایجاد شد، و satoshi احتمالا صاحب صدها هزار از آنهاست. به قیمت امروز، او یک میلیونر تمام عیار است.
قبل از ترک این عرصه، nakamoto علم و دانش خود را به پای برنامه نویس نسبتا خوش رفتاری به نام Gavin Anderssen که در حال حاضر مسئول برنامه نویس پروژه است، گذراند. اکنون اندرسون تحت حمایت مبانی بیتکوینی کار می کند، نزدیک ترین چیزی که جامعه هرج و مرج بیتکوینی نسبت به وجهه رسمی مالی دارد.