چگونه با بیت کوین پرداخت کنیم ؟

چگونه با بیت کوین پرداخت کنیم ؟

یادگیری استفاده از بیت کوین هنوز هم می تواند برای کاربران جدید بسیار دشوار باشد ، اما این طبیعی است که کسانی که تا با حال از این سیستم استفاده نکرده اند کمی سر در گم شوند. با این حال کسانی که در گذشته از سیستم های پرداخت الکترونیک مانند پی پال استفاده کرده اند نباید چندان مشکلی در پرداخت با این بیت کوین داشته باشند و آموزش استفاده از آن را در اولین روزهای پرداخت بیت کوین شان یاد خواهند گرفت. داشتن بیت کوین های که نمیتوان آن را خرج کرد بی معنی هست .پس اجازه بدهید شما را با نحوه خرج کردن بیت کوین ها در فروشگاه های آنلاین یا ارسال آن به دوستانتان راهنمایی کنیم .


آدرس پرداختآدرس پرداخت در بیت کوین مانند نام کاربری شما در شبکه بیت کون است . شما برای اینکه بتوانید به کس دیگری بیت کیون ارسال کنید نیازمند آن هستید که آدرس بیت کوین آن شخص را داشته باشید . این آدرس ها یک رشته طولانی از اعداد و حروف تصادفی به هم چسبیده هستند . گرچه این آدرس ها برای پرداخت ها کاربر پسند نیستند ولی با این حال اگر آدرس بیت کوین که به آن پرداخت انجام میدهید ثابت است قطعا باید آن را در آدرس بوک یا مخاطبین خود ذخیره کنید تا کارتان در آینده راحت تر شود . پس از آن میتوانید نسبت به ارسال بیت کوین ( خرج کردن ) آن اقدام کنید .


انجام دادن یک پرداخت بیت کوینبرای این که بتوان یک پرداخت بیت کوینی را انجام دهید اولین کار این است که یک کیف پول یا ( والت ) بیت کوینی ایجاد کنید . امروزه کیف پول های بسیاری وجود دارند که هر کدام ویژگی های خاصی دارند ما نحوه ساخت یک کیف پول بیت کوینی را در مقاله سوم از سری مقالات ردپی آموزش داده ایم . بعد از ساخت یک کیف پول رایگان یا خرید یک کیف پول سخت افزاری قسمتی جهت ارسال بیت کوین وجود دارد که با کلمه send نمایش داده شده است . پس از فشردن دکمه send از شما خواسته خواهد شد که آدرس بیت کوینی را که می خواهید به آن حساب بیت کوین ارسال کنید را کپی کرده و در آن قسمت جاگذاری کنید و سپس مبلغ را وارد کنید . مقدار ارسالی شما میتواند بر حسب بیت کوین یا میلی بیت کوین یا دلار و یا یورو باشد که برای نمایش این بخش و سهولت استفاده شما میبایست از تنظیمات کیف پولتان این قسمت را طبق میل خود فعال کنید


کد QRبه جای کپی کردن یک آدرس طولانی بیت کوینی شما میتوانید از QR کد ها جهت سرعت بخشیدن به روند پرداخت اقدام کنید .
هنگامی که شما با گوشی های هوشمند خود یک QR کد را اسکن می کنید جزئیات آن تراکنش سریعا در قسمت ارسال نمایش داده می شود و این یک قابلیت جالب برای گوشی های هوشمند به منظور انجام تراکنش است .پس از اسکن QR کد و نمایش مبلغ واریزی شما باید روی دکمه ارسال جهت واریز بیت کوین اقدام کنید .